תוכנית עיסקית

המציאות הכלכלית בישראל אינה פשוטה לעסקים עצמאיים. על כל 10 עסקים שנפתחים, נסגרים בממוצע 6 בשנה הראשונה לפעילותם ושליש מהם לא ישרדו מעל 5 שנים. כדי לצלוח את מסע העסק שלך במים הבוגדניים של הכלכלה הישראלית, חשוב שילווה אותך מורה דרך מוסמך ומנוסה שיתווה עמך מסלול עקבי, יציב ובוטח שיתחשב בכל המשתנים וההיבטים המגוונים של העסק שלך. למטרה זו בדיוק, מציע לך משרד רו”ח פיני גואטה שירותי בניית תכנית עסקית מותאמת לצרכי העסק ולפי התזרים הקיים. אם הקשיים הכלכליים מעמיסים עליך, חבל לדחות ולהמתין לנקודת האל-חזור – באמצעות סיוע מושכל ומקצועי ניתן לפעול לפיתוח העסק ובניית מאזן חיובי.

סלילת הנתיב להצלחת העסק

קשיים כלכליים וניהוליים בעסק אינם גזירה משמיים. אנו נשמח להקנות בידיך כלים רבי ערך ולספק לך תמיכה צמודה לאורך התהליך בו נהפוך את העסק שלך על כל אתגריו למוסד מצליח אשר מצא את הדרך לפנות אל הקהלים שלו ולהמירם ללקוחות רוכשים, לשמור על מנהל תקין ומאוזן ולהגדיל את הכנסותיו. להשגת מטרה זו, אנו מיישמים את תוכנית שלושת הממדים שלנו:

ממד העבר

ממד העבר

על מנת ללמוד מה לשנות וכיצד לפעול מעתה ואילך, יש להבין לעומק כיצד העסק פעל עד כה, מה הן נקודות החוזק שיש לשמר ולמקסם ואילו נקודות טעונות שיפור ושינוי מהותי. אנו נערוך ניתוחים מדוקדקים בדוחות הכספיים התקופתיים ונבנה תזרים מזומנים יעיל המקצה את משאבי העסק בצורה מושכלת ומיטיבה.

ממד ההווה

ממד ההווה

כעת מגיע השלב בו אנו פוסקים לרגע מהריצה אשר כבר איננו יודעים מה ייעודה ועוצרים לחשוב מה הם היעדים בהם אנו מעוניינים, מה החזון וה"אני מאמין" של העסק? בחשיבה משותפת נבנה חזון עסקי מובנה וניצור אפיון של הלקוח האידיאלי מולו היינו רוצים לעבוד.

ממד העתיד

ממד העתיד

אסטרטגיה חכמה לטווח ארוך המתאפיינת בחדשנות טכנולוגית וידע מקצועי רב תשמור עליך תמיד צעד אחד לפני המתחרים.

אנו כאן
ללוות ולהקל בהטמעת השינוי

זהו הרגע לעבור מכיבוי שריפות ורדיפה אחר הזנב לעבודה מסודרת עם תכנית מוגדרת. רו”ח פיני גואטה בעל ניסיון רב שנים וידע מקצועי נרחב בליווי עסקים קטנים ובינוניים, יסייע לך בכל הדרוש. לפרטים נוספים ולתיאום פגישת היכרות, אנו מזמינים אותך לפנות אלינו עוד היום באתר
גלילה למעלה