אסטרטגיה שיווקית

בסיפורו המפורסם של לואיס קרול, שואל חתול צ’שייר את אליס, אשר ביקשה ממנו הנחיות לדרך, לאן תרצה להגיע והיא עונה לו שלא משנה לה לאן. בתגובה לכך עונה לה החתול: “אם כך, אין כל הבדל באיזו דרך תלכי”. בניהול העסק, להבדיל ממסע פנטסטי בארץ פלאות, חשוב מאוד לדעת לאן ברצוננו להגיע. לכן, שירותי בניית אסטרטגיה שיווקית וייעוץ עסקי ע”י רואה חשבון מוסמך בליווי צמוד הם קריטיים להווה ולעתיד של העסק שלך. דרך גישת שלושת הממדים של משרדנו, נבחן את התנהלות העסק בעבר, נגבש תוכנית עבודה מסודרת להווה ונתווה אסטרטגיה שיווקית מפורטת לעתיד החברה ולאור חזונה המגובש.

מה כוללת אסטרטגיה שיווקית בעסק?

ההיכרות של רו”ח פיני גואטה עם תחומי עסקים רבים ומגוונים, עם אופן תפקודם של מנגנונים כלכליים מורכבים וההיכרות המעמיקה עם רשויות המס והמוסדות הפיננסיים מאפשרת לו לספק לך ייעוץ מושכל ורחב היקף לבניית תוכנית העבודה העתידית של העסק.

אפיקי שיווק

התוויית אפיקי שיווק יצירתיים ומותאמים אישית לאופי העסק ואפיון הלקוח.

מיתוג עסקי

מיתוג מחדש של המוצרים, השירותים ושל תדמית העסק ושימושים מקוריים לשירותים הקיימים.

שיתופי פעולה

נזהה ונרקום שיתופי פעולה נרחבים עם ספקים נוספים.

פיתוח עסקי

איתור ושילוב של קהלים ושווקים חדשים להגדלת הכנסות העסק.

אנו נערוך ניתוח מדוקדק של התנהלותו הכלכלית של העסק, תזרים המזומנים, דוחות ההכנסות וההוצאות ואפיקי השיווק הקיימים. לאחר גיבוש חזון עסק בהיר וחד ואפיון לקוח מדויק, נוכל להתחיל להתוות את דרך הפעולה ארוכת הטווח של העסק לאור התנהגויות השוק הקיימות והחזויות. לאחר שנגבש כמה נתיבי פעולה אפשריים, נבחן היטב את כל מאפייניהם והשלכותיהם האפשריות ונתעדף את הדרכים היעילות והמותאמות ביותר לצרכי העסק שלך וקהל לקוחותיו.

משרד רו"ח פיני גואטה ילווה אותך בכל התנהלותך העסקית

במשך שנים הציב משרדנו לנגד עיניו את הנתינה הכנה והמסירות המלאה ללקוח. אנו יודעים עד כמה אורח חייך לחוץ ודחוק ונפעל בהתאמה לצרכיך והתנהלותך על מנת לספק לך את כל הכלים הנדרשים לייעול ההתנהלות העסקית, התרחבות אפיקיך העסקיים ויצירת מאזן חיובי. לפרטים נוספים ולתיאום מפגשים אנו מזמינים אותך לפנות אלינו באתר ונשמח לספק לך מענה מהיר ואיכותי בהקדם
גלילה למעלה