אודות

משרד רו"ח פיני גואטה מספק מעטפת מקיפה ורחבה של שירותי ייעוץ עסקי וראיית חשבון לעסקים מכל המגזרים. משרדנו קם מתוך שאיפה כנה וחדורת מטרה לסייע לעסקים קטנים להבריא את פעילותם ולנוע ממצב של מאבק והישרדות מתמדת אל רווחה ושגשוג.  

הנשק הסודי שלך מול אתגרי השוק

עסקים בינוניים וקטנים הם עמוד השדרה של כל כלכלה שוויונית ובריאה. עם זאת, ולמרות מאמצים רבים לשנות את התמונה, המציאות הכלכלית בישראל טומנת בחובה אתגרים רבים לעסקים. אנו יודעים עד כמה לא פשוט להתמודד עמם ובטוחים שבימי ההקמה, הייתה לך תוכנית ברורה ומסודרת כיצד לממש וליישם את הרעיון החכם שנרקם במוחך. המתח הרב ותחומי האחריות רחבי ההיקף אינם משאירים מרחב למחשבה רחבה ומעמיקה ולתכנון ארוך טווח החיוני להצלחת העסק. לכן, על-מנת להתמודד בהצלחה מול כל המכשולים ולהפוך את העסק למוסד ידוע, מצליח ובעל קהל לקוחות יציב ועקבי, נדרשת הכוונה מקצועית שתספק לך תמיכה וייעוץ בכל צעד ושעל.

פיני גואטה – יועץ עסקי ורואה חשבון מוסמך

פיני גואטה פועל מספר לא מבוטל של שנים בתחום ראיית החשבון ובעל השכלה נרחבת בתחום. לאורך השנים, עבד מול חברות מובילות ומשמעותיות במשק וצבר ניסיון כרו"ח בארנסט אנד יאנג – פירמת רואי החשבון הגדולה בישראל. היכרותו המעמיקה עם רשויות המס ואופן התנהלותם של עסקים רבים מאפשרת לו להביא ידע רב אל תוך הייעוץ העסקי.

רו"ח פיני גואטה יתווה עבורך תוכנית עסקית ואסטרטגיה שיווקית מקיפה ומותאמת לתקציבך שתפתח את העסק לקהלים חדשים רבים, תסייע לך לפתח מוצרים ושירותים חדשים, תגוון את ערוצי השיווק שלך והחשוב מכל – תוביל לשינוי כולל בתפיסתך מתודעה של הישרדות אל תודעה של הצלחה ורווחה. את כל אלו אנו נשיג באמצעות תוכנית שלושת הממדים שלנו.

  • ממד העבר – בו נבחן את ההתנהלות הכלכלית והניהולית בעבר.
  • ממד ההווה – בו נתווה חזון מגובש ונציב מטרות.
  • ממד העתיד – בו נבנה אסטרטגיה מקיפה וארוכת טווה לעסק לאור המטרות.

הצטרפו אלינו

הצלחתנו מדברת בעד עצמה דרך שורה ארוכה של לקוחות מרוצים אשר הדרכנו לאורך השנים. על-מנת להצטרף למשפחתנו וליהנות מהגדלת הכנסות של 20% לפחות, אנו מזמינים אותך ליצור עמנו קשר באתר עוד היום ולהתחיל בדרך חדשה

גלילה למעלה